Zapraszamy na Eucharystię w Zielonej GórzeReformowani katolicy zapraszają na kolejną Eucharystię w Zielonej Górze!

„A gdy oni jedli, Jezus wziął chleb i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: «Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje». Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: «Pijcie z niego wszyscy, bo to jest moja Krew Przymierza, która za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów.” (Mt, 26, 26-28).

Zgodnie z pragnieniem Jezusa Chrystusa, wszyscy są mile widziani. Jesteśmy otwarci zarówno na osoby wierzące jak i na osoby zniechęcone do kościoła, będące w powtórnych związkach, czy osoby LGBT. U nas znajdziesz wspólnotę, w której będziesz mógł/mogła się pomodlić, znaleźć przestrzeń do rozmowy, dyskusji, a także, jeśli tego potrzebujesz, podzielić swoim doświadczeniem. Jako reformowani katolicy cechujemy się gościnnością eucharystyczną tj. zapraszamy wszystkich ochrzczonych chrześcijan do udziału w Komunii Świętej. Jeśli chciałbyś zobaczyć jak wygląda u nas liturgia i czym się charakteryzujemy, zapraszamy na naszą stronę, gdzie również znajdziesz materiały wideo z nabożeństw: https://starokatolicy.eu/nagrania-liturgii/

Liturgia będzie sprawowana w niedzielę 29 stycznia o godz. 18:15 przy Al. Niepodległości 16.
Z uwagi na fakt, że dopiero zakładamy wspólnotę Reformowanego Kościoła Katolickiego na terenie Zielonej Góry (obecnie istnieją wspólnoty w Poznaniu i Warszawie), tymczasowo spotykamy się w pomieszczeniach wykładowych w centrum miasta.

Osoby kontaktowe:
Duszpasterz
ks. Tomasz Puchalski
tel: 793111295
email: prezbiter.rkk@gmail.com

Koordynator misji
tel. 693787672
email: roztoc@wp.pl