Rekolekcje „Daje Ci Słowo”


Przyszło nam żyć w czasach gdy słowo pisane i mówione oraz to przekazywane za pośrednictwem różnych innych znaków obecne jest bardzo mocno dookoła nas, czasem nas przerasta jego nadmiar, stajemy się mało uważni i możemy przeoczyć komunikaty, które mogą odmienić nasze życie. Bóg od samego początku komunikuje się ze swoim ludem za pośrednictwem Słowa. Jak usłyszeć Słowo Boga, odwieczne, stwórcze i zbawcze? Jak uwolnić się od paplaniny świata, który próbuje nas zagadać. Jak słuchać aby inni chcieli do nas mówić? Jak słuchać siebie?

Serdecznie zapraszamy na Rekolekcje „Daję Ci Słowo”, które odbędą się w dniach 31 maja do 3 czerwca w miejscowości Klimontów w Camposferze na pograniczy Województw Małopolskiego i Świętokrzyskiego. Koszt udziału w rekolekcjach to 130 zł (noclegi oraz wyżywienie). Niedaleko budynku Camposfery znajduje się Dworzec PKP (15 min na pieszo)

Rekolekcje są organizowane przez Reformowany Kościół Katolicki w Polsce zapraszamy jednak każdą osobę, która jest zainteresowana tematem rekolekcji, chce poznawać Słowo Boże w przyjaznej atmosferze. Codziennie celebrowana będzie Liturgia Eucharystii. Chcemy by rekolekcje była przestrzenią bezpieczną i otwartą. Nie ma u nas miejsca na ksenofobię, homofobię i agresję motywowaną dowolnymi poglądami. Chcemy przez te kilka dni stworzyć Dom, w którym każdy będzie „u siebie”.

Jeśli chcesz wziąć udział w rekolekcjach Daję Ci Słowo prosimy o kontakt: prezbiter.rkk@gmail.com lub telefonicznie 793111295. Ilość miejsc ograniczona.