Zbieramy podpisy w Warszawie


podpisDrodzy Panowie i Panie z Warszawy oraz okolic,
w niedzielę 5 lipca o godz. 12.00 (po zakończonej Liturgii Eucharystii) gorąco zapraszamy wszystkich, którzy nie zdołali jeszcze indywidualnie złożyć podpisu pod wnioskiem o rejestrację naszego Kościoła, do Kancelarii Notarialnej Izabela Prykiel-Górecka Aleje Jerozolimskie 31 lok. 3 00-508 Warszawa.

Tego dnia Kancelaria będzie otwarta wyłącznie dla nas i w sposób prosty i szybki będzie można złożyć swój podpis. Zarezerwujcie, proszę, swój czas tego dnia i zachęćcie swych znajomych do złożenia podpisów. Osoby, które nie chcą wziąć udziału w Eucharystii, mogą dołączyć do nas pod Kancelarią, ale pamiętajcie, że wszyscy są niezwykle mile widziani przy wspólnym stole.

Aby usprawnić rejestrację, przesyłajcie proszę do mnie do środy 1 lipca do końca dnia następujące dane, my prześlemy je do Kancelarii:
1) imiona i nazwisko
2) imiona rodziców
3) adres zamieszkania
4) numer PESEL
5) numer i data ważności dowodu.

Email kontaktowy: warszawa.rkk@gmail.com

Pamiętajcie, aby w dniu rejestracji mieć przy sobie dowód osobisty. Koszt notarialnego potwierdzenia podpisu to 24,60 zł, ale jeśli ktoś nie będzie mógł uiścić tej opłaty, niech się nią zupełnie nie przejmuje, załatwi się.
Zapraszajcie znajomych i przyjaciół naszego Kościoła.

Więcej informacji o rejestracji oraz Statut naszego Kościoła znajdziecie tutaj.

Pozdrawiamy!
Bracia i Siostry ze Wspólnoty Warszawskiej RKK