Razem możemy więcej!


1,5% NA DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO REALIZOWANĄ W KOŚCIELE

Do końca kwietnia możecie rozliczyć swój PIT. Dzięki wsparciu Fundacji Fani Mani macie szansę wspierać nas, przekazując 1,5% podatku. Dziękujemy wszystkim, którzy już to zrobili! 

KRS na potrzeby 1,5%: 0000507234
Cel szczegółowy: 37797

 PIT-a składa się raz w roku… a pomagać możesz cały czas! I to równie łatwo i bezkosztowo, jak podczas składania swojej deklaracji podatkowej. Wystarczy pobrać Przypominajkę i zacząć robić zakupy z darowizną, nic przy tym nie dopłacając: średnio aż 2,5% wydanej kwoty zasili nasze konto.

Możesz wesprzeć Reformowany Kościół Katolicki w Polsce poprzez FaniMani: https://fanimani.pl/. FaniMani to serwis, który od zakupów w stowarzyszonych sklepach internetowych (m.in. Allegro, Pyszne.pl, Booking czy różne linie lotnicze) odprowadza drobne kwoty na rzecz wybranej organizacji, dzięki czemu organizacja ma przychody, chociaż kupujący nie ponosi żadnych kosztów. Wystarczy zainstalować w przeglądarce rozszerzenie FaniMani i wybrać Reformowany Kościół Katolicki w Polsce jako organizację, którą chce się wspierać. Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli rozwijać nasza działalność charytatywną, utrzymać kaplice, opłacić dojazdy duchownych do wspólnot, wynająć miejsca na spotkania itp.