Przedsynodalny Zjazd Kościoła


zjazdW drugi weekend września (10-11.09.2016) odbędzie się w Poznaniu Zjazd Reformowanego Kościoła Katolickiego w Polsce, którego zadaniem będzie omówienie przygotowań do Synodu Ekumenicznej Wspólnoty Katolickiej, zmian w strukturze Kościoła, zaangażowania osób świeckich w życie i posługę Kościoła oraz przygotowanie planu działań misyjnych na najbliższy czas. W zjeździe może wziąć udział każdy członek Reformowanego Kościoła Katolickiego w Polsce oraz każda inna osoba, która chce nas wesprzeć i podzielić się swoją radą i pomocą.

Poza wspólnym podejmowaniem decyzji będzie to też czas wspólnej modlitwy i dziękczynienia Bogu, za dar jakim jest Reformowany Kościół Katolicki w Polsce.

Zjazd rozpocznie się o godz. 12.00 w sobotę 10 września w poznańskiej kaplicy Reformowanego Kościoła Katolickiego w Polsce przy ul. Święty Wojciech 25/7. W niedzielę spotkamy się na Eucharystii o godz. 12.00 oraz dalszych rozmowach.

  • UWAGA! Jeśli jesteś członkiem lub członkinią Reformowanego Kościoła Katolickiego w Polsce, jesteś z nami związany w inny sposób, interesujesz się nami lub chcesz się do nas przyłączyć – wypełnij Ankietę przedsynodalną. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Wszystkich prosimy o modlitwę w intencji naszych obrad i decyzji.