Liturgia w Zielonej GórzeSerdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy z reformowanymi katolikami i katoliczkami w Zielonej Górze. Spotkamy się w sobotę 20 października o godz. 09:00 w sali na 1 piętrze przy Al. Niepodległości 16 w Zielonej Górze.

Jesteśmy wspólnotą chrześcijańską inspirowaną ruchem starokatolickim, wyznajemy wiarę Kościoła niepodzielonego pierwszego tysiąclecia.  Jesteśmy też Kościołem otwartym gdzie każda osoba może znaleźć przestrzeń dla realizacji swojej autentycznie katolickiej wiary.

W ten wyjątkowy dzień gdy w Zielonej Górze odbędzie się Marsz Równości, w sposób szczególny zapraszamy każdą osobę, dla której ważne są takie wartości jak sprawiedliwość społeczna, równość, wolność, szacunek, współpraca, dialog czy tolerancja. Zapraszamy osoby z różnych Kościołów, przedstawicieli różnych religii i światopoglądów. Pokażmy, że możemy być razem!

W sposób szczególny będziemy się modlić za wszystkie rodziny, bo każda rodzina jest najważniejsza, jak głosi hasło tegorocznego Marszu Równości w Zielonej Górze.

Osoby kontaktowe:
Duszpasterz
ks. Tomasz Puchalski
tel: 793-111-295
email: prezbiter.rkk@gmail.com

Opiekun Misji Zielonogórskiej
Krzysztof Kobus
tel: 790-798-888
email: kobus.krzys@gmail.com