Wsparcie dla osób LGBT z problemem alkoholowymWsparcie dla osób ze środowiska LGBTQIA z problemem uzależnienia alkoholowego

Fundacja Akceptacja zaprasza wszystkie osoby nieheteronormatywne, które borykają się z problemem uzależnienia alkoholowego. Nie ważne, czy już wiesz, że masz ten problem, czy obawiasz się, że możesz być zagrożony, czy po prostu chcesz rozwiać swoje wątpliwości. Przyjdź i podczas indywidualnej konsultacji z profesjonalną terapeutką uzależnień spróbujecie wspólnie znaleźć odpowiedź na te i inne pytania, jakie możesz mieć. Terapeutka postara się wskazać Ci skuteczne sposoby rozwiązania Twoich problemów.

Wsparcie jest kierowane także do osób współuzależnionych, które borykają się z trudną sytuacją. Jeżeli borykasz się z takim problemem i nie wiesz, co mógłbyś/mogłabyś zrobić, także na te pytania spróbujecie znaleźć wspólnie odpowiedź. W ramach wsparcia można także wziąć udział w spotkaniach grupowych o charakterze edukacyjno-motywacyjnym.

Konsultacje prowadzi psycholog uzależnień pani Honorata Pałczyńska.

  • Konsultacje odbywają się w czwartki w siedzibie FAIB, ul. Grunwaldzka 19 (siedziba Głosu Wielkopolskiego),
    2 piętro, sala nr 12 w godzinach 17:00 – 20:00
    Obowiązują zapisy mailowe: kontakt@akceptacja.org.pl
    Można przyjść też bez zapowiedzi, ale wtedy nie gwarantujemy, że konsultacja się odbędzie. Terminy spotkań grupowych podane zostaną podczas konsultacji indywidualnej.
    Opis projektu wsparcia znajduje się tutaj.

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Poznań