Warszawa | Narodzenie Pańskie


Narodzenie Pańskie to doroczne święto upamiętniające narodzenie Jezusa z Nazaretu, Bożego Syna, zapowiedzianego przez proroków i oczekiwanego przez Lud Wybrany Mesjasza. Jest to święto pełne treści duchowych i wspólnotowych.

Jako siostry i bracia z Reformowanego Kościoła Katolickiego w Poznaniu chcemy serdecznie zaprosić do przeżycia tego wyjątkowego czasu razem z nami. Choć nie będzie pięknej katedry czy zabytkowego kościoła to będzie spotkanie z wcielonym Bogiem w sakramencie Eucharystii, domowa, rodzinna i wspólnotowa atmosfera, tradycyjne polskie i najpiękniejsze światowe kolędy.

Dzień Bożego Narodzenia opowiada nam, że przy Jezusie jest miejsce dla każdego. W Narodzeniu Jezusa Bóg okazał nam, wszystkim ludziom, swoją delikatność, czułość, przyjaźń i bezgraniczną miłość.

Świąteczną Liturgię w Warszawie sprawować będziemy 25 grudnia o godz. 11:30. W sprawie miejsca celebracji prosimy o kontakt z proboszczem wspólnoty:

Ks. Przemysław Cichosz
tel: 509842921
email: warszawa.rkk@gmail.com

Zapraszamy każdą osobę! Reformowanych katolików i katoliczki, naszych przyjaciół, zadeklarowanych chrześcijan i osoby poszukujące lub po prostu chcące przeżyć ten wyjątkowy dzień w gościnnej chrześcijańskiej wspólnocie.