Rekolekcje „Namiot Spotkania — ku Przemienieniu”


W dniach 4-6 sierpnia 2023 serdecznie zapraszamy na rekolekcje „Namiot Spotkania — ku Przemienieniu”, które odbędą się nad brzegami Jeziora Lednickiego — wg niektórych to właśnie tam odbył się chrzest Mieszka I. Nasz Namiot Spotkania (i osobiste namioty) rozbijemy w sąsiedztwie Bramy Ryby, która przypomina nam, że być chrześcijanką czy chrześcijaninem to wybrać Chrystusa.

Będziemy się wspólnie modlić Liturgią Godzin, rozważać Pismo Święte, celebrować Eucharystię, świętować „bycie razem” i budować więzi. Będzie ognisko i spływ kajakowy po jeziorze lednickim (dla chętnych)

Spać będziemy na polu namiotowym, które posiada całą niezbędną infrastrukturę m.in. toalety, prysznice z ciepłą wodą oraz kuchnia.

Koszt pobytu za osobę to 100 zł – w tej kwocie są opłaty związane z polem namiotowym, podwózka z dworca Lednogóra oraz wyżywienie.

Co należy zabrać:

– namiot
– karimata / materac
– śpiwór
– ręcznik
– leki
– wygodne ubrania
– kosmetyki
– środek odstraszający owady

Jeśli jest to dla Ciebie kwota zbyt duża – daj znać Agnieszce która będzie zbierać zgłoszenia i znajdziemy rozwiązanie.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek około południa i potrwają do niedzielnego popołudnia. Jeśli przyjedziesz lub odjedziesz w innym terminie, to daj nam znać, kwota pobytu nie ulega zmianie.

Zgłoszenia proszę wysyłać na email: duleba.aga.ewa@gmail.com

Na zgłoszenia czekamy do 28 lipca (piątek).

Zobaczcie miejsce: https://patria.org.pl/pole-biwakowe/