3. Niedziela po PięćdziesiątnicyW 3. niedzielę po Pięćdziesiątnicy czyli 12. niedziele w okresie zwykłym spotkamy się na Świętej Liturgii Eucharystii w Poznaniu w sobotę o godz. 18:00, będzie to msza wigilijna oraz w samą niedzielę o godz. 10:30.

Tym razem usłyszymy słowa Jezusa, który zachęca nas do tego abyśmy opowiadali o naszym doświadczeniu Jezusa. Zachęca nas abyśmy się dzielili dobrą wiadomością, Ewangelią, która odmienia życie. Opowiadając o naszym osobistym doświadczeniu przemieniającej mocy Ewangelii stajemy się nie tylko osobami, które opowiadają o minionych wydarzeniach ale autentycznymi świadkami Zmartwychwstałego. Usłyszymy też obietnice, jaką Jezus składa tym, którzy będą o tym doświadczeniu opowiadać. Ewangelia mówi nam, że człowiek, który żyję w strachu przed jutrem, jest poraniony przez swoje dotychczasowe życie, może doświadczyć wyzwolenia od lęku i zranień.

Serdecznie zapraszamy na świąteczną, niedzielną Liturgię. Dajcie się porwać przemieniającej i wyzwalającej mocy Ewangelii Jezusa Chrystusa.

Każda osoba jest mile widziana!