Zostało bardzo niewiele!


podpisy
Mamy nadzieję, że to ostatnia prosta w zbieraniu podpisów pod wnioskiem o wpisanie Reformowanego Kościoła Katolickiego do rejestru Kościołów i związków wyznaniowych w Ministerstwie potrzebujemy jednak waszej pomocy!

Jeśli chcesz aby Reformowany Kościół Katolicki w Polsce został wpisany do rejestru Kościołów i związków wyznaniowych możesz nam pomóc! W najbliższą sobotę o godz. 10.30 spotykamy się u Pani Notariusz w Poznaniu przy ul. Ślusarskiej 13. Cała procedura zajmie 3 minuty.

PAMIĘTAJCIE, BY U NOTARIUSZA MIEĆ Z SOBĄ WAŻNY DOWÓD OSOBISTY.

UWAGA!
Podpisanie się pod wnioskiem rejestracyjnym Kościoła nie jest to równoznaczne z przynależnością do niego. Każda obywatelka i każdy obywatel Polski ma prawo wyrazić chęć, aby nasz Kościół został zarejestrowany. Dzięki rejestracji w świetle prawa będziemy nie tylko nieformalną grupą wyznaniową ale pełnoprawnym partnerem.
Wierzymy, że w ten sposób będziemy mogli reprezentować głos wielu chrześcijan i chrześcijanek, którzy dziś są niesłyszani a jest to konieczne zwłaszcza w czasach gdy tak silnie słychać głosy dzielenia ludzi i nietolerancji – na to w Reformowanym Kościele Katolickim miejsca nie ma i nie będzie. Wierzymy przecież, że dzięki Zmartwychwstaniu Jezusa zamieszkuje w nas Duch Święty – w bezwzględnie każdym człowieku! A każdy kto uczyniony jest na obraz i podobieństwo Boga ma niezbywalną godność i wolność Dziecka Bożego.

Osoby, które chcą się w sobotę zjawić u Pani Notariusz prosimy o wiadomość prywatną lub telefonicznie 793111295

Statut naszego Kościoła oraz dokumenty rejestracyjne, jeśli nie jesteś z Poznania, znajdziesz na naszej stronie klikając tutaj.

W tym miejscu chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy już złożyli swój podpis pod wnioskiem rejestracyjnym! Jest to dla nas bardzo ważne! Kochanie i kochani jesteście niesamowici! DZIĘKUJEMY WAM!