Zapraszamy na Liturgię w 4. Niedzielę PaschalnąNajbliższa niedziela jest już czwartą w okresie paschalnym, wielkanocnym. Wciąż trwamy w radości ze Zmartwychwstania Pańskiego, śpiewamy częściej niż zazwyczaj Alleluja a przed aklamacją Alleluja śpiewamy średniowieczny hymn paschalny „Victimae paschali laudes”.

Zmartwychwstały Chrystus, Bóg, nie tylko dla nas poniósł mękę na krzyżu, zmartwychwstał ale też szuka każdą i każdego z nas aby nas jednoczyć, karmić, troszczyć się o nas. Dobry Pasterz to obraz troskliwego stróża, który zrobi wszystko aby żadna z jego owiec nie zginęła. Bóg nie chce utracić nikogo ze swojego ludu. W tą niedziele również my usłyszymy wezwanie aby współdziałać z Chrystusem i przyprowadzać do Niego „zagubione owce”.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania niedzieli razem z reformowanymi katolikami w Poznaniu i Warszawie. Świętowanie zaczniemy tradycyjnie już w sobotę wieczorem wigilijną Liturgią w Poznaniu (ul. Św. Wojciech 25/7) o godz. 18:00. W samą niedzielę spotykamy się o 10:00 w Warszawie (ul. Długa 29 lok 116) oraz o 10:30 w Poznaniu (ul. Św. Wojciech 25/7).

Do udziału w Liturgiach oraz do przyjęcia Komunii Świętej zapraszamy wszystkich ochrzczonych chrześcijan i chrześcijanki, którzy pragną jednoczyć się z Jezusem i Jego Kościołem.