Podziel się dobrem ukrytym w pączku


tłusty
Wszystkim, którzy w tłusty czwartek po podliczeniu zjedzonych pączków mają wyrzuty sumienia, reformowani katolicy proponują niecodzienną alternatywę. W tłusty czwartek podziel się tym, co dobre! Wesprzyj siostry Łodziak z naszej poznańskiej wspólnoty i pomóż im wyremontować mieszkanie.

Asia, Ula i Dorota to trzy wyjątkowe kobiety. Asia ma 29 lat i jest upośledzona, Ula 31 lat, również niepełnosprawna intelektualnie i nieco mniej sprawna od Asi. Obie chorują dodatkowo na epilepsję lekooporną, astmę. Kiedy odeszli rodzice, Asia i Ula trafiły do domu pomocy społecznej, niestety miejsce to nie było szczęśliwe dla nich, dlatego w lipcu 2013 roku ich siostra Dorota zrezygnowała
z pracy i zabrała je do siebie, do wynajętego mieszkanie w Poznaniu.

Dorota pełna siostrzanej miłości i determinacji walczy o godny byt dla siebie i dziewczyn. Doskonale wiemy jaki ogromny to wysiłek, dlatego w ich imieniu bardzo prosimy o pomoc!

Na koniec zeszłego roku siostry otrzymały z zasobów miejskich mieszkanie do remontu – adaptacji. To bardzo duży wydatek – około 75 000 zł. Do tej pory siostrom się uzyskać pomoc w sfinansowaniu ogrzewania gazowego oraz projektu i wykonania kuchni. Potrzeby jednak nadal są bardzo duże.

W tłusty czwartek podziel się tym, co dobre! Wesprzyj siostry Łodziak i pomóż im wyremontować mieszkanie.

  • Pieniądze można wpłacać na konto Fundacji Fabryka Pomocy
    16114020170000430213058744
    z dopiskiem: pomoc dla sióstr Łodziak.

Więcej informacji na stronie www.fabrykapomocy.pl

http://www.radiomerkury.pl/audycja/porozmawiajmy-o/trzy-siostry-licza-na-pomoc.html

https://zrzutka.pl/pomoc-siostrom


https://www.facebook.com/Siostry-%C5%81odziak%C3%B3wny-walka-o-zdrowie-1465504137107235/?fref=ts


https://www.facebook.com/fabrykapomocy/?fref=tswiadomości