Adwentowa Konspiracja


[ezcol_1half]

adwentowa-konspiracja-2

 

[/ezcol_1half] [ezcol_1half_end]

Adwent to czas konspiracji, „spiskowania” w swoim portfelu czy szafie na rzecz osób potrzebujących. Czy naprawdę chce wam się stać po prezenty w długich kolejkach i wydawać pieniądze na mało potrzebne rzeczy? Albo wydać ich za dużo na jedzenie, które się może zmarnować?

Przez cały Adwent będziemy „spiskować” i zapraszamy Was do naszej konspiracji. Jeśli chcesz pomóc lub szukasz wspracia, zapoznaj się z naszymi działaniami.

[/ezcol_1half_end]

[ezcol_1third]

Pomoc dla ubogich
parafia w Poznaniu

Zbieramy zabawki, słodycze i ubrania (najlepiej zimowe) dla osób potrzebujących. Dary można przynosić do naszej kaplicy przy ul. Święty Wojciech 25/7 w Poznaniu.

[/ezcol_1third] [ezcol_1third]

Pomoc dla osób starszych
misja w Warszawie

Adwentowa Konspiracja w Warszawie zapuka do drzwi osób starszych, chorych i samotnych. Nie zgadzamy się z postępującym wykluczeniem społecznym tej grupy naszych braci i sióstr, dlatego chcemy pomóc zrobić zakupy, zabrać do kina lub teatru, na spacer, a nawet nauczyć surfować po sieci czy wysyłać snapy. Jeśli znasz kogoś potrzebującego pomocy lub chcesz się do nas przyłączyć i ofiarować swój czas, wiedzę i umiejętności, czekamy na kontakt: warszawa.rkk@gmail.com

[/ezcol_1third] [ezcol_1third_end]

Pomoc dla szukających pracy
misja w Krakowie

Pogotowie Rekrutacyjne – akcja ogólnopolska

Bezpłatnie pomożemy Ci w tworzeniu CV i listu motywacyjnego, dzięki czemu łatwiej znajdziesz pracę. Z pomocy może skorzystać każdy bez względu na miejsce zamieszkania, wiek i status na rynku pracy.

WIĘCEJ »

[/ezcol_1third_end]