10 lat Wspólnoty reformowanych katolików w PolsceW niedzielę 30 kwietnia rozpoczynamy obchody naszego małego jubileuszu – 10 lat obecności Wspólnot reformowanych katolików w Polsce. Wszystko rozpoczęło się w Poznaniu i własnie w tym mieście odbędą się główne obchody. W ostatnią niedzielę kwietnia będziemy się modlić w czasie Liturgii Eucharystii za wszystkich naszych dobroczyńców i przyjaciół, bez których wielu rzeczy by się nie udało osiągnąć: będziemy się modlić za wszystkich, którzy choć nie są w naszym Kościele to w różny sposób nam pomagają. Zapraszamy na Eucharystię w niedzielę 30 kwietnia o godz. 10:30 w naszej poznańskiej kaplicy przy ul. Św. Wojciech 25/7.

W każdą kolejną niedzielę będziemy się modlić w różnych intencjach naszego Kościoła.

Główne obchody planujemy w trzeci weekend maja (19 – 21 V) gdy odbędą się nasze wspólnotowe rekolekcje paschalne, będzie czas na agapę oraz niewielki koncert. Szczegóły podamy już wkrótce.

W maju chcemy też przedstawić wam naszą historię – jak to wszystko wyglądało od początku, jak się zaczęło, opowiemy o chwilach wzniosłych, które dały nam wielki impuls do działania ale też o chwilach trudnych.

Przede wszystkim chcemy jednak dziękować Bogu za czas, który nam dał, za wszystkie łaski i prosić go o dalsze błogosławieństwo – wierzymy, że najlepsze przed nami.

Chcemy odnawiać nadzieję!